Tuoteryhmät


Uutiset

Kaivinkoneet, Maanrakentaminen, Metallintyöstökoneet, Rakennuskalusto, Voimantuotto

Stay tuned..

Uutta luvassa Machineryltä tulevana toukokuuna! S...

Lue lisää
Jyrsinkoneet, Lastuavat koneet, Metallintyöstökoneet

Rannan Teollisuuskoneen uusi portaalimallinen Zayer-pitkäjyrsinkone lisää työtehoa ja -turvallisuutta

Machineryn asiantuntijoiden avulla Rannan Teollisu...

Lue lisää
Lastuavat koneet, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

SIIRTYY I Machinery On The Road 31.3.-8.4.2020 - Tuomme peltipajan luoksesi!

TAPAHTUMA SIIRRETÄÄN. AJANKOHTA ILMOITETAAN MYÖHEM...

Lue lisää



Huolto Varaosat

Asiantuntijamme palveluksessasi yli aluerajojen

Kari Pirttilä

Kehitysjohtaja, Myynti raskas koneistus
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Keski-Suomi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Varsinais-Suomi, Uusimaa, Satakunta, Pirkanmaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Satakunta, Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Keski-Suomi
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Petri Halme

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Varsinais-Suomi, Uusimaa, Kymenlaakso, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Etelä-Karjala
0405515666
petri.halme@machinery.fi



Kalle Louhimo

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat ja Levytyö
Kymenlaakso, Etelä-Karjala, Etelä-Savo, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi
0401363538
kalle.louhimo@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot