Tuoteryhmät


Uutiset

Koneistuskeskukset, Lastuavat koneet

RP-Weld Oy:lle toimitettu Hyundai Wia F500 Plus koneistuskeskus

RP-Weldille käytiin loppuvuodesta toimittamassa se...

Lue lisää
Levytyökoneet

Ferrum Steel Oy:lle toimitettu Davi MCB F30 mankeli

Ferrum Steelille käytiin loppuvuodesta toimittamas...

Lue lisää
Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

Suomalainen raskas levytyö on selvinnyt haasteista ennenkin — salaisuus on muuntautumiskyky ja osaaminen

Poikkeusolojen vapauttamat resurssit ovat alan yri...

Lue lisää



Huolto Varaosat

Asiantuntijamme palveluksessasi yli aluerajojen

Kari Pirttilä

Toimialajohtaja, Myynti raskas koneistus
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Keski-Suomi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Varsinais-Suomi, Uusimaa, Satakunta, Pirkanmaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Satakunta, Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Keski-Suomi
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Petri Halme

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Varsinais-Suomi, Uusimaa, Kymenlaakso, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Etelä-Karjala
0405515666
petri.halme@machinery.fi



Kalle Louhimo

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat ja Levytyö
Kymenlaakso, Etelä-Karjala, Etelä-Savo, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi
0401363538
kalle.louhimo@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot