Tuoteryhmät


Uutiset

Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet, Särmäyspuristimet

Finnpelti Oy investoi uuteen Safan E-Brake 300 tn Ultra särmäyspuristimeen

Finnpelti Oy investoi uuteen Safan E-Brake 300 tn ...

Lue lisää
Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet, Plasmaleikkauskoneet

Hiltop vahvistaa kapasiteettiaan raskaassa levynkäsittelyssä

Ab Hiltop Oy kehittää eteenpäin raskaan levyn...

Lue lisää
Levymankelit, Levytyökoneet

Toimitettu ja asennettu asiakkaallemme Davi MCA 2014 CNC-levymankeli

Toimitimme ja asensimme helmikuussa asiakkaallemme...

Lue lisää



Huolto Varaosat

Asiantuntijamme palveluksessasi yli aluerajojen

Kari Pirttilä

Toimialajohtaja, Myynti raskas koneistus
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Keski-Suomi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Varsinais-Suomi, Uusimaa, Satakunta, Pirkanmaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Satakunta, Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Keski-Suomi
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Petri Halme

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Varsinais-Suomi, Uusimaa, Kymenlaakso, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Etelä-Karjala
0405515666
petri.halme@machinery.fi



Kalle Louhimo

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat ja Levytyö
Kymenlaakso, Etelä-Karjala, Etelä-Savo, Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi
0401363538
kalle.louhimo@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot