Tuoteryhmät


Uutiset

Kaivinkoneet, Maanrakentaminen, Rakennuskalusto

Machinery Oy on uusi Sany kaivinkoneiden edustaja Suomessa

Machinery Oy on solminut SANY Groupin kanssa edust...

Lue lisää
Kaivinkoneet, Maanrakentaminen, Metallintyöstökoneet, Rakennuskalusto, Voimantuotto

Stay tuned..

Uutta luvassa Machineryltä tulevana toukokuuna! S...

Lue lisää
Rakennuskalusto

Vuoden 2019 paras jälleenmyyjä on nyt valittu!

Machinery on päättänyt aloittaa uuden perinteen ja...

Lue lisää
Huolto Varaosat

Myynti

Janne Virtanen

Toimialajohtaja
0201630407
janne.virtanen@machinery.fi



Seppo Halme

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630397
seppo.halme@machinery.fi



Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630406
mikko.niemi@machinery.fi



Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi, Kymenlaakso ja Etelä-Karjala
0201630404
janne.kaltokari@machinery.fi



Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Itä- ja Pohjois-Suomi
0201630472
veli-matti.maaranen@machinery.fi



Mika Siivonen

Aluemyyntipäällikkö
Varsinais-Suomi, Satakunta
0201630410
mika.siivonen@machinery.fi



Kari Leppä

Tuotepäällikkö
Puhelinmyynti
0201630403
kari.leppa@machinery.fi



Lasse Silen

Työnjohto
0201630412
lasse.silen@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot